Animační služby, animátoři, hostesky

Pronájem animačních služeb

Nabízíme Vám animátory na leto 2020 a animační služby podle Vašich požadavků ve spojení s našimi zkušenostmi.

Momentálně naše služby aktivně využívá více jak 30 subjektů z oblasti cestovního ruchu v ČR a na Slovensku.

Pronájem animátora volného času nebo kompletních animačních služeb znamená jejich kompletní zabezpečení na Vámi určenou dobu. Máte například plnou obsazenost po dobu víkendu a nemáte žádný program, chcete zorganizovat akci pro děti a nevíte jak, anebo potřebujete večerní program, ale chybí Vám personál a technické zabezpečení? Jednoduše víte, že potřebujete zatraktivnit Vaši nabídku, ale nevíte, jak dál. Právě tehdy Vám můžeme právě my, jako odborníci na animační služby, nejen poskytnout naše animátory, ale také Vám vypracujeme kompletní scénář programu a všechny aktivity materiálně zabezpečíme. To znamená, že animační služby zabezpečíme organizačně, personálně i materiálně. Samozřejmě program přizpůsobujeme a konzultujeme s Vašimi požadavky. Animační služby si můžete pronajmout jen na několik hodin, dní, ale i po celé léto či zimní sezonu.

Pronájem animačních služeb na několik hodin

V případě několikahodinové akce nabízíme denní programy pro děti, dospělé i seniory a večerní programy na klíč jako např. Cabaret Night, taneční večer, senior večer, karaoke, dětská party apod.

Pronájem animačních služeb na několik dní

Při pronájmu animačních služeb na několik dní, případně víkend, jsou součástí programu denní i večerní aktivity. V tomto případě se jedná o plnohodnotný animační program, který naplní podstatu animace, kdy animátoři mají čas poznat hosty a umocnit tak jejich celkový zážitek z pobytu. Kvalitní animace to už není jen program, animátoři a aktivity, ale je to způsob guest relation a silný marketingový nástroj ve formě konkurenční výhody. V této fázi už animace začíná být rentabilní a přináší dodatečný růst tržeb a následný zisk.

Pronájem animačních služeb na léto

Nabízíme též možnost pronájmu animačních služeb na celé léto ( minimálně jeden měsíc ), kde Vám vypracujeme projekt na celé léto, personálně zabezpečíme animátory, které zaškolíme a po dobu celého období koordinujeme. Animační program je dělený na denní a večerní animaci. Večerní program je možné vypracovat až na období dvou týdnů, přičemž rozsah závisí od průměrného pobytu Vašich hostů. Až při poskytování kvalitních animačních služeb na delší období se naplno projeví všechny ekonomické a mimoekonomické výnosy.

Při dlouhodobější spolupráci s naší agenturou získáváte od nás další bonusy spojené s animací:

 • Supervisingem akcí Vám garantujeme jednou týdně spoluúčast našeho koordinátora ( zkušeného šéf animátora ) na animačním programu
 • Získáváte maskota Stafiho na celé období a jednou do týdne ( v období červenec srpen ) aktivitu lukostřelbu pro dospělé.
 • V rozpočtu je zahrnutý jednou týdně bezplatný Karaoke večer ( standardní cena služby je min. 6.900,- Kč )
 

Pronájem animátorů a hostesek

Pokud nemáte zájem o využití našich animačních služeb, nabízíme Vám taktéž jen možnost zabezpečení animátorů a hostesek z naší databáze pro Vaše firemní anebo rodinné akce.

V databázi máme okolo 2000 zkušených animátorů a hostesek.

 

Výroba maskota

Získejte jedinečnou konkurenční výhodu a budujte svoji značku.

Jako první Vám v Čechách nabízíme jedinečnou nafukovací atrakci obrovského maskota PANDU ( výška 3 metry )

Víc info o nafukovacích maskotech najdete zde:
http://www.mascots.sk/maskoti-nafukovaci_maskoti.aspx

 

PROČ SI NECHAT VYROBIT MASKOTA PRÁVĚ U NÁS?

 • Máme bohaté zkušenosti s výrobou maskotů ( ročně okolo 150 kusů
 • Proces výroby může být připomínkový ze strany objednavatele
 • Disponujeme vlastními výrobními dílnami
 • Maskota můžeme vyrobit od 2-4 týdnů
 • Část výrobní hodnoty maskota je možné barterovat ( maskot v ceně už od Kč)

JINÉ VÝHODY:

 • Do maskotů umíme zakomponovat ventilační anebo větrací systém
 • Možnost dodatečně objednat chladicí systém ( skládá se z chladící vesty, zabudovaného ventilátoru a pitného vaku s trubičkou )
 • K maskotům nabízíme obrovské tašky/vaky na převoz maskotů ( možné dodat s logem objednavatele )
 • Možnost dodatečného pronájmu námi vyrobených maskotů v rámci eventů a pro děti, organizovaných našim eventovým oddělením
 • Nabízíme vyškolené animátory do kostýmů maskotů
 • Pokud nemáte vlastního maskota, můžeme Vám ho i pronajmout
 • Nabízíme bezplatné poradenství pro firmy pro výrobu/vývoje maskota a celé firemní identity, marketingové koncepce
 • K vyrobeným maskotům následně můžeme zabezpečit loutkové divadlo zmenšenými postavičkami maskotů

 

Dětský den s maskotem

Celodenní program pro děti se zkušenými animátory, jehož součástí je i náš Stafi a dětská party s klaunem

maskot stafiDětský den je vícehodinovým programem pro děti různých věkových kategorií, které organizují naši zkušení animátoři. Všechny aktivity jsou přizpůsobené věku dětí, když se jejich zájmy s věkem výrazně odlišují. V případě různých věkových struktur je rozdělíme na Minnis a Maxis, aby se každý zabavil a nikdo se nenudil. Pro děti jsou připravené různé soutěže a hry, přičemž ti nejlepší získají odměnu. S malým dárečkem však odchází každé dítě, i když nevyhraje žádnou soutěž anebo hru, což pokládáme za velmi důležité. Všichni naši animátoři jsou zkušení a zaškolení. Ovládají techniky malování na tvář, vytváření balónkových kreací a znají tance na dětskou párty. Součástí dětského dne je i šéf animátor, který dohlíží na průběh všech aktivit a vystupuje v úloze moderátora. Za naši největší konkurenční výhodu však pokládáme našeho maskota „tučňáka Stafiho“, okolo kterého je postavený celý dětský den.

Všechny aktivity mají logickou postupnost a celý program vrcholí dětskou diskotékou, odevzdáváním dětských certifikátů a společným focením s klaunem Karlem a tučňákem Stafim.

 

Karaoke večer

Večer plný zábavy, kde není důležité, jak zpíváte, ale jak se bavíte.

karaoke vecerNáš karaoke večer nejsou jen klipy a aparatura, ale i zkušený animátor – moderátor, který se postará o zábavu hostů. Neustálou komunikaci s publikem pokládáme za velmi důležitou, přičemž cílem je, aby se zabavili všichni spolu a ne jen osoba, která právě zpívá. Kromě zkušeného animátora – moderátora, je k dispozici i naše hosteska, která Vám pomáhá při výběru písniček a s organizací celého večera. V naší nabídce máme více jak 1000 klipů, kde si určitě vyberete právě ten svůj hit. Součástí Karaoke večera je i dataprojektor a meřič potlesku, aby zvítězil ten, kdo nejvíc zaujal publikum. V případě firemních akcí anebo večírků, nabízíme možnost zabezpečit Karaoke večer s kompletní aparaturou. Náš Karaoke večer je osvědčený druh zábavy a je určený pro všechny. Doporučujeme hlavně do hotelů, penzionů, barů, diskoték anebo na různé firemní večírky. Podívejte se též na nabídku animačních služeb na léto 2009, kde máte možnost získat do Vašeho zařízení jednou týdně karaoke večer zdarma.

 

Karoke s Oldies party

Diskotéka plná zábavy, kde není důležitý jen zpěv, ale dobrá atmosféra.

karaoke and oldiesKaraoke s Oldies party je spojením klasického karaoke večera a diskotéky s Karaoke s Oldies party můžeme na přání zpestřit různými soutěžemi jako nejlepší duet, nejlepší taneční výkon apod. Karaoke večer je skvělá zábava a ve spojení s Oldies party je celkový dojem a zážitek několikanásobně umocněný. V ceně „Karaoke s Oldies party“ je zahrnuto: zkušený animátor – moderátor, zkušená animátorka – hosteska. DJ s kompletní aparaturou , víc než 1000 klipů, dataprojektor a měřič potlesku, aby zvítězil ten, kdo nejvíc zaujal a pobavil publikum. Tento večer doporučujeme hlavně do hotelů, penzionů, barů, diskoték, ale též na různé firemní večírky.