V spolupráci s našimi partnerskými hotelmi a agentúrami v Grécku ponúkame prácu a brigády na leto v Grécku pre hotelových animátorov a iný hotelový personál (čašníci, chyžné, recepčné, maséri, atď.) na pobreží Grécka a gréckych ostrovoch.

Miesto práce v Grécku

Ostrovy KrétaRodosKosKorfuSantorini, Polostrov ChalkidikiOlympská riviéra a iné.

Práca Grécko – pozície

  • animátor/ka (športový/á, detský/á, allrounder, šéfanimátor/ka)
  • tanečník/čka, choreograf/ka
  • čašník/čka, barman/ka
  • chyžná
  • plavčík/čka
  • fitness inštruktor/ka
  • masér/ka
  • recepčný/á

Náplň práce

Šéfanimátor/ka vytvára a organizuje za pomoci svojho animačného tímu celý animačný program v hoteli a zodpovedá zaň vedeniu hotela. Zadeľuje úlohy ostatným animátorom, dozerá na priebeh aktivít a sám sa aj niektorých aktivít zúčastňuje. Moderuje večerné programy a show vo viacerich jazykoch. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti v hotelovej animácii.

Animátor/ka – organizuje program pre hotelových hostí, ktorého súčasťou sú aktivity pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, športové turnaje a aktivity pre dospelých (plážový volejbal, stolný tenis, vodné pólo, boccia, šípky, aerobik, aquagym atď.). V spolupráci s ostatnými animátormi a pod vedením šéfanimátora sa zúčastňuje aj na večerných animačných programoch.

Čašník/čka – pracuje v hotelovej reštaurácii alebo bare. Náplňou práce sú štandardné povinnosti čašníkov – obsluha hostí v hotelovej reštaurácii, bare a iných hotelových prevádzkach. Vzdelanie v danom obore alebo praktické skúsenosti sú vítané.

Barman/ka – náplňou práce sú štandardné povinnosti barmana podľa požiadaviek nadriadeného. Vyžaduje sa schopnosť pracovať samostatne za barovým pultom a znalosť miešania kokteilov. Potrebné sú skúsenosti s prácou podobného charakteru.

Tanečník/čka – prezentuje nacvičené tanečné show a muzikály pre hotelových hostí. Cez deň sa aktívne zúčastňuje niektorých animačných aktivít.

Choreograf/ka – je zodpovedný za naštudovanie tanečných choreografií v spolupráci s tanečníkmi a animátormi. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti podobného charakteru.

Chyžná – náplňou práce sú štandardné povinnosti chyžnej, upratovanie izieb a priestorov hotela podľa požiadaviek nadriadeného. Predchádzajúce skúsenosti sú vítané.

Masér/ka – práca v hotelovom relax centre. Masérska licencia je podmienkou. Vyžaduje sa znalosť klasickej masáže. Znalosť iných druhov masáži vítaná.

Plavčík/čka – práca pri hotelových bazénoch. Dozor pri bazénoch, kontrola kvality vody, upratovanie v okolí bazénu, atď. Potrebná je platná plavčícka licencia.

Recepčný/a – práca na recepcii hotela, registrácia hostí, prideľovanie izieb, rezervácia ubytovania, administratívna práca atď. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti.

Vek

18 – 40 rokov

Jazyk

Aktívne ovládanie minimálne jedného cudzieho jazyka (angl., nem., rus., atď.). Ideálna je znalosť dvoch a viac cudzích jazykov. Predovšetkým znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikačnej alebo veľmi dobrej úrovni.

Ďalšie požiadavky na animátora

  • chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
  • pozitívny vzťah k deťom (práca v Miniklube)
  • aktívny vzťah k športu
  • príjemný vzhľad a vystupovanie
  • organizačné schopnosti

Ďalšie požiadavky na čašníka/barmana

  • vzdelanie alebo praktické skúsenosti s prácou podobného charakteru
  • potvrdenie o absolvovaní kurzov výhodou, napr. barmanský kurz, kurz obsluhy a pod.

Ďalšie požiadavky na tanečníka/choreografa

  • skúsenosti s profesionálnym tancom, príp. vzdelanie v tanečnom smere
  • chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi, práca v kolektíve

Čistý mesačný príjem

500-600 EUR netto mesačne – animátor bez skúseností, plavčík

600-800 EUR netto mesačne – animátor so skúsenosťami, tanečník

700-800 EUR netto mesačne – chyžná

700-900 EUR netto mesačne – čašník, barman, recepčná, masér

800-1200 EUR netto mesačne – šéfanimátor, choreograf

Dĺžka pracovného pobytu

3 – 12 mesiacov

Pracovná doba

8-10 hodín denne / 6 dní v týždni + jeden deň voľna.

Ubytovanie a stravovanie

Zabezpečené je bezplatné ubytovanie a stravovanie priamo v domovskom hoteli, príp. ubytovanie v apartmánoch v blízkosti hotela. Zamestnanci sú ubytovaní prevažne v dvoj- alebo trojposteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením.

Stravovanie je vo forme plnej penzie (raňajky, obed, večera), voda a/alebo nealkoholické nápoje sú v hoteli zdarma.

Poistenie

Je zabezpečené zdravotné a úrazové poistenie počas pracovnej doby.

Umiestnenie

Zamestnávatelia si vyberajú vhodných uchádzačov na výberových konkurzoch, osobných pohovoroch alebo na základe vyplnených registračných formulárov. Umiestnenie dvojice alebo skupinky spoločne v jednom hoteli je možné. Miesto práce v Grécku určuje výhradne zamestnávateľ.

Doprava

Letenku do Grécka si zabezpečuje každý účastník individuálne. Cena letenky závisí od leteckej spoločnosti, sezóny a typu letenky. V prípade záujmu vybaví letenku naša agentúra za poplatok 10 EUR + cena letenky. Zarezervujte si tu letenky do Grécka.

Výberové konanie

Zamestnávatelia si vyberajú vhodných uchádzačov na výberových konkurzoch, osobných pohovoroch alebo na základe vyplnených registračných formulárov.

Bližšie informácie o termínoch kastingov a pohovorov sú v sekcii Kastingy.

Poplatky

Účastnícky poplatok – 200 EUR, platí sa až po podpise Dohody o sprostredkovaní práce.

Poplatok za vybavenie letenky – 10 EUR, len v prípade záujmu uchádzača o vybavenie letenky.

Spôsob platby poplatkov

Účastnícky poplatok je potrebné uhradiť bankovým prevodom na účet vo VÚB, a.s., č. ú. 2299137659/0200 Ako variabilný symbol treba uviesť rodné číslo a do správy pre prijímateľa meno a priezvisko.

Ďalšie očakávané výdaje

Letenka do Grécka (preplatená po odpracovaní určitej doby), vreckové na začiatok pobytu.

Ako sa prihlásiť

  • zaregistrujte sa v sekcii Registrácia
  • po pozvaní na kasting/pohovory potvrďte účasť mailom
  • zúčastnite sa výberového kastingu alebo osobného pohovoru

Poznámka

Nakoľko budete mať zabezpečenú stravu, ubytovanie a nápoje, vaša mzda bude pre vás predstavovať čistý zisk. Budete pracovať alebo brigádovať prevažne v luxusných hoteloch a kluboch v prekrásnom prostredí pri mori, kam iní ľudia chodia len dovolenkovať.

Dni voľna môžete stráviť na pláži, alebo podnikať výlety do okolia. Získate nové kontakty do budúcnosti a zlepšíte si jazykové znalosti. S nami sa Vám otvoria dvere do sveta!