Práce na Kypru, Brigády na léto Kypr

Ve spolupráci s našimi partnerskými hotely a agenturami na Kypru nabízíme dlouhodobou práci na Kypru, sezónní práce a letní brigády na Kypru na rok 2020 na různých pracovních pozicích v hotelích a cestovním ruchu.

Nejbližší pohovory se zaměstnavateli

Praha – Duben 2020, v 10:00 hod.
Hotel Krystal, Jose Martiho 407/2, 162 00 Praha 6

Poprad – Duben 2020, v 10:00 hod.
Kancelář Agentúry Pro-Staff, Karpatská 3256/1, 05801 Poprad

Bratislava – Duben 2020, v 10:00 hod.
Hotel Bratislava, Seberíniho 9, 82103 Bratislav

Vice info o těchto pohovorech.

Práce Kypr – pracovní pozice na rok 2020

  • animátor/ka, fitness instruktor / ka, instruktor / ka tenisu
  • číšník / čka, barman / ka
  • kuchař / ka, pomocník / čka v kuchyni
  • recepční / á, pokojská, uklízečka
  • plavčík, masér / ka
  • technik, elektrikář, malíř, zahradník
  • portýr, security-noční hlídač

Místo práce na Kypru

Larnaca, Ayia Napa, Paphos, Protaras, Limassol

Agia Napa, Nissi Beach:

Práca na Kypru Agia Napa

Náplň práce

Animátor/ka - organizuje program pro hotelové hosty, jehož součástí jsou aktivity pro děti v rámci Mini Klubu, na pláži, u bazénu, sportovní turnaje a aktivity pro dospělé (plážový volejbal, stolní tenis, vodní pólo, boccia, šipky, aerobik, aquagym atd.). Ve spolupráci s ostatními animátory a pod vedením šéfanimátora se účastní i na večerních animačních programech. Předpoklady pro práci: motivace pro práci s lidmi, pozitivní vztah k dětem, aktivní vztah ke sportu, organizační schopnosti.

Číšník/Číšnice - pracuje v hotelové restauraci nebo baru. Náplní práce jsou standardní povinnosti číšníků dle požadavků F & B manažera daného hotelu nebo jiného nadřízeného, ​​obsluha hostů v hotelové restauraci, baru a jiných hotelových provozech. Potřebné je vzdělání v daném oboru nebo nabyté praktické zkušenosti

Barman / Barmanka – náplní práce jsou standardní povinnosti barmana dle požadavků F & B manažera daného hotelu nebo jiného nadřízeného. Vyžaduje se schopnost pracovat samostatně za barovým pultem a znalost míchání koktejlů. Potřebné jsou předchozí zkušenosti s prací podobného charakteru.

Recepční – náplní práce jsou standardní povinnosti recepčního / ní. Práce sestává z denních a nočních směn. Potřebné jsou víceleté zkušenosti v hotelnictví a základní znalosti práce s počítačem.

Pokojská -  náplní práce jsou standardní povinnosti pokojské dle požadavků housekeeping manažera daného hotelu nebo jiného nadřízeného. Potřebné jsou předchozí zkušenosti s prací podobného charakteru.

Pomocní personál v kuchyni – práce v kuchyni, pomoc při různých činnostech, úklid, čištění, mytí nádobí apod.

Kuchař - náplní práce je standardní práce kuchaře v hotelové kuchyni. Vyžadují se víceleté zkušenosti na podobné pozici v restauraci nebo hotelu, schopnost připravovat různé druhy jídel evropské a mezinárodní kuchyně a pracovat v týmu i samostatně.

Technik (elektrikář) – potřebná předchozí zkušenost a znalost v oboru.

Zahradník - Potřebná předchozí zkušenost a znalost dané práce (sázení, stříhání, polévání atd.)

Věk

minimálně 18 let

Jazyk

Základní výborná znalost anglického jazyka v závislosti od pozice. Znalost dalších světových jazyků (něm., Rus., Fran., ...) výhodou.

Plat na Kypru v roce 2020

750  – 850 EUR netto měsíčně – práce na 6 a více měsíců

600  – 800 EUR netto měsíčně – pro studenty na 3 – 5 měsíců

Délka pracovního pobytuna Kypru

Letní brigády pro studenty: 3 - 4 měsíce
Sezónní práce: 5 - 8 měsíců
Dlouhodobá práce: 12 a více měsíců

Pracovní doba

8 hodin denně, 6 dní v týdnu, jeden den volna. Animátoři pracují 8 – 10 hodin denně.

Ubytování a stravování

Zabezpečené je bezplatné ubytování a stravování přímo v domovském hotelu, příp. ubytování v apartmánech v blízkosti hotelu.

Pojištení

Je zajištěno sociální a zdravotní pojištění ze strany zaměstnavatele.

Umístění

Zaměstnavatelé si vybírají vhodné uchazeče na výběrových konkurzech, osobních pohovorech nebo na základě životopisů resp. vyplněných registračních formulářů. Umístění dvojice nebo skupinky společně v jednom hotelu je možné.

Doprava na Kypr

Letenku na Kypr si zajišťuje účastník individuálně. V případě zájmu vybaví letenku naše agentura za poplatek 10 EUR + cena letenky. Cena letenky závisí na letecké společnosti, sezóny a typu letenky. Zarezervujte si tu letenky na Cyprus.

Poplatky

Účastnický poplatek - 3900 - 5200 Kč, platí se po podpisu dohody o zprostředkování práce.

Další očekávané výdaje

Letenka na Kypr (částečně nebo úplně proplacena po odpracování určité doby), kapesní na začátek pobytu.

Jak se přihlásit

  • zaregistrujte sa v sekci Registrace
  • zúčastněte se výběrového castingu / pohovoru se zaměstnavatelem z Kypru nebo absolvujte skype příp. telefonický pohovor

Video o Kypru