CD Mini Disco – české hity, NOVINKA

Mini Disco také v češtině!

Na dětském CD Mini Disco se nachází 16 dětských písní známých z dětských diskoték v zahraničí nazpívané také v českém jazyce. Na každou písničku existuje jednoduchá choreograife, kterou se děti učí a tancují s animátory. Někdy mohou být do tanců zapojeni i dospělí. „Jede jede vlak „, či „ Já jsem muzikant“ jsou dnes běžnou součástí každé dětské párty. Detské pesničky na CD jsou všechny nazpívané v českém jazyce s jednoduchými texty.

Originálním novým hitem je skladba Panda Vanda, která je i součástí divadelního představení s gigantickým trojmetrovým maskotem.

Seznam písniček

Intro MINI DISCO

Panda Vanda

Čokoláda

Koukej, koukej

IDE, IDE VLAK

Já jsem muzikant

Ouky Kouky

Chu Chu Ua

Hlava, ramena, kolena, palce

Když jsi šťastný

Macarena

Šmoulové jdou spát ( žijeme len raz )

Šmoulí styl

Bublinkáči

Bumbovačka

Městská zvířátka

Cena 270,- Kč 

 

 

CD MINI DISCO- ZAHRANIČNÍ HITY

Nejznámější dětské písničky, které znáte z Vaší dovolené.

Na dětském CD MINI DISCO se nachází 20 dětských disco pesničiek  známých z dětských diskoték, které jsou v hotelech v zahraničí organizované hotelovými animátory. Na každou písničku existuje jednoduchá choreografie, kterou se děti učí a tancují s animátory. Někdy mohou být do tanců zapojeni i dospělí. Známe hity jako Veo Veo, Hokey Cokey, Superman, Ptačí tanec apod. jsou dnes běžnou součástí každé dětské párty. Dětské písničky jsou na CD většinou nazpívané v anglickém jazyce s jednoduchými texty. Dítě je tak už v mladém věku konfrontované s cizím jazykem a dokáže bez problémů přijmout nová slovíčka jako i celé fráze. Zábavnou a nenucenou formou se dítě učí základem cizího jazyka. Tím nejdůležitějším však nadále zůstává zábava pro děti.

Seznam písniček

Intro Mini Disco

Pinguin Dance ( La Fiesta Del Burrito )

Veo Veo

Hokey Cokey

Superman

Ram Zam Zam

Ententanz

Head, Shoulderes, Knee and Toe

I am the music man

Old Mac Donald

El Tren

If you are happy

Il cocodrilo come fa

Agadoo

We are kids

Cowboy

The cheeky song

Happy Birthday

Chocolate song ( Choco Choco )

Chu Chu Ua

Cena: 270,- Kč

 

CD CLUB DANCE

Oblíbené hity, které znáte z Vaší dovolené jako klubové

Na CD Club Dance najdete 21 písní různých rytmů. V zahraničí se pod slovíčkem „club dance“ rozumí tancování ve skupině anebo klubový tanec a jde o velmi oblíbenou animační aktivitu v hotelech. I pokud jsou klubové tance určené pro dospělé a juniory, velmi často si je oblíbí a tancují i děti. Na každou píseň existuje jednoduchá choreografie, kterou animátoři tancují spolu s hotelovými hosty po celou dobu dne a nejčastěji po skončení večerního animačního programu. Na Club Dance CD najdete známé latinsko-americké rytmy, jako je La Bomba, La Colita, Conga, ale též celosvětově známé hity jako YMC, Grease Lighting, Saturday Night Fever či Hey Baby.

V Česku se pojem animace pomalu udomácňuje a spolu s ní i klubové tance. Kromě aquaparcích a na letních koupalištích se klubové tance velmi často používají jako teambuildingová aktivita na firemních večírcích anebo eventech. Písně na Club Dance CD se dají využít při výuce salsy i jiných latinsko-amerických tanců. Tancování klubových tanců je součástí všech zábavných programů na klíč a teambuildingových produktů organizovaných Agenturou Pro-Staff.

Seznam písniček

La Bomba

Mueve La Colita

Leventando Las Manos

La Vuelta

Follow the leader

Cha Cha Slide

Macarena

Asereje

Saturday Night

Simerik ( Tarkan )

YMCA

Conga

Carnavalera

Un,Dos,Tres

Kulikitaka Ti

Hey Baby

Funky Cold Medina

Intro – Salome

Que Si Que No

Saturday Night Fever

Grease Lightning

Cena: 270,- Kč

 

Všechny CD lze koupit v našem Party e-shope.

 

Knihy o animaci

Praktická příručka pro začínající i zkušené animátory

Můžete v ní najít potřebnou teorii, která umožní pochopit poslání animace jako služby, pochopit, proč se animace stala důležitou součástí moderního turismu.

Krom teorie jsou v ní popsané konkrétní aktivity, soutěže a hry, které jsou využitelné v každodenní práci animátorů s hosty hotelů, turistických středisek a klubů. Je v ní množství rad a doporučení, jak řídit animaci tak, aby se z něj stala zajímavá nabídka, a tak prolomila časté představy o dovolené, jako o čase na běhání po obchodech, ležení na pláži anebo „divokých nájezdů na diskotéky“.

Dále je možné se v knize dozvědět i to, jaký má být ( měl by být ) animátor. Jaké jsou nároky, by měl vyhovovat, v čem je tato profese krásná, v čem náročná a jaké jsou její úskalí.

Je tradiční, že se o této profesi říká, že je to „povolání snů“, což je jedna strana mince. Tou druhou stranou je, že je to náročná, tvrdá práce, kterou úspěšně zvládají jen dobře připravení profesionálové.

Autoři knihy mají na zřeteli to, jako pomoci stát se profesionálem v oblasti animace.

Cena: 216,- Kč

Palloncini Nuove Sculture – Nové balónkové kreace

Potřebný manuál pro každého dětského animátora

67 jednoduchý modelů z balonků

Tuto knihu určitě doporučujeme všem osobám, které pracují či budou pracovat s dětmi. Obsahuje jednoduchých modelů, jejichž výroba je popsaná krok po kroku a zároveň doplněná 938 fotografiemi.

Publikace je napsaná ve 4 světových jazycích / anglicky, německy, italsky, francouzsky/ a je tedy výborným materiálem i při výuce cizích jazyků.

Jsou tu popsané základní techniky při práci s balóny, rady pro začátečníky, jako i tipy pro zkušené animátory.

Tato kniha naučí, jak vytvořit nádherná zvířátka, ptáky, klobouky a jiné předměty z balonků.

Cena: 190,- Kč

Palloncini Da Sogno – Balóny jako ze snů

Doporučený manuál pro všechny zkušené animátory

31 jednoduchých, ale složitých modelů z balonků

Tuto publikaci doporučujeme všem osobám, které už mají zkušenosti s prací s jednoduše potřebují nové nápady a inspirace pro svoji tvorbu s modelovacími balóny.

Obsahuje 31 jednoduchých, ale i složitějších modelů, jejichž výroba je popsaná krok po kroku a zároveň doplněná 1100 fotografiemi.

Publikace je napsaná ve 4 světových jazycích / anglicky, německy, italsky, francouzsky/ a je tedy výborným materiálem i při výuce cizích jazyků.

Jsou tu popsané základní techniky při práci s balonky, rady pro začátečníky, jako i tipy pro zkušené animátory.

Cena: 190,- Kč

Fantastici Palloncini – Fantastické balónky Doporučený manuál pro zkušené animátory a profesionály

44 originálních modelů z balonků

Tuto publikaci doporučujeme všem osobám, které už mají zkušenosti s prací s jednoduše potřebují nové nápady a inspirace pro tvorbu.

Obsahuje 44 originálních modelů, jejichž výroba je popsaná krok po kroku a zároveň doplněná 1000 fotografiemi.

Publikace je napsaná ve 2 jazycích / anglicky, italsky / a je teda výborným materiálem i při výuce cizích jazyků.

Jsou to v krátkosti popsané základní techniky při práci s balonky, rady pro začátečníky, ale především tipy a nové inspirace pro zkušené animátory a profesionály.

Cena: 190,- Kč

 

Všechny knihy lze koupit v našem Party shope.