Práce a brigáda na Kypru na rok 2024

Ve spolupráci s našimi partnerskými hotely na Kypru nabízíme dlouhodobou práci a také letní brigády na Kypru v roce 2024 na různých pracovních pozicích v hotelích a cestovním ruchu.

Proč pracovat na Kypru

Práce v nádherném prostředí u moře v prázdninových destinacích.

Zajímavé platové ohodnocení. Plat v čistém 850-1200 € + strava a ubytování.

Pozitivní zkušenosti a recenze na zprostředkování práce na Kypr.

Příjemné klima během celého roku (30 – 35 °C v létě, 15 – 20 °C v zimě).

Místo práce na Kypru

  • Ayia Napa (hotelový personál a animátoři)
  • Paphos (hotelový personál a animátoři)
  • Protaras (hotelový personál a animátoři)
  • Limassol (pouze animátoři)
kypr-prace

Pracovní pozice na Kypru:

  • animátor
  • číšník
  • barman
  • recepční
  • pokojská
  • kuchař
  • pomocník v kuchyni
  • plavčík
  • pool attendant
  • guest relation officer
  • portýr
  • hosteska v restauraci
  • security – noční strážník
  • houseman
  • terapeutka ve spa
  • recepční ve spa

Zkušenosti s prací na Kypru

Mária, pokojská na Kypru: „Práce pokojské byla velmi náročná, pracovala jsem někdy i deset hodin denně, ale zaměstnavatel byl se mnou maximálně spokojen. Kypr je překrásný, kouzelný ostrov, měla jsem při své práci možnost poznat lidi z různých koutů země, navázat nová přátelství, poznala jsem mentalitu kyperských lidí, měla jsem možnost vidět nádherné pláže, a zaujala mě i historie Kypru. Takže když to můžu shrnout, práci na Kypru doporučuji vyzkoušet, domů jsem se sice vrátila unavená, ale bohatá co se týče zážitků.“

Nejbližší pohovory se zaměstnavateli z Kypru

ANIMÁTOŘI - KYPR A ŘECKO, RŮZNÁ MÍSTA

9.4.2024, v 10:00
Aplikace Zoom

Více info o těchto pohovorech.

HOTELOVÝ PERSONÁL - AGIA NAPA, KYPR

 12.4.2024, v 10:00

HOTELOVÝ A RESTAURAČNÍ PERSONÁL - PAFOS, KYPR

25.4.2024, v 9:00

Proč cestovat na Kypr s námi

Dlouholeté zkušenosti se zprostředkováním práce na Kypr. Práci na Kypru nabízíme od roku 2005.

Spolehliví a léty ověření kyperští zaměstnavatelé – renomované hotelové sítě a animační agentury.

Nízké vstupní náklady – programový poplatek 4700 Kč (animátoři) nebo 5700 – 6200 Kč (hotelový personál).

Vše potřebné máš zajištěno – strava, ubytování, pojištění a vyzvednutí z letiště.

Podrobné informace o práci na Kypru

Náplň práce

Animátor / animátorka – organizuje program pro hotelové hosty, jehož součástí jsou aktivity pro děti v rámci Mini Klubu, na pláži, u bazénu, sportovní turnaje a aktivity pro dospělé (plážový volejbal, stolní tenis, vodní pólo, boccia, šipky, aerobik, aquagym atd.). Ve spolupráci s ostatními animátory a pod vedením šéfanimátora se účastní také večerních animačních programů. Předpoklady pro práci animátora jsou zejména: motivace pro práci s lidmi, pozitivní vztah k dětem, aktivní vztah ke sportu, organizační schopnosti.

Číšník / servírkapracuje v hotelové restauraci nebo baru. Náplní práce jsou standardní povinnosti číšníků dle požadavků F&B manažera daného hotelu nebo jiného nadřízeného, obsluha hostů v hotelové restauraci, baru a jiných hotelových provozech. Vzdělání v daném oboru nebo zkušenosti jsou výhodou.

Barman / barmankapracuje v hotelovem baru. Vyžaduje se schopnost pracovat samostatně za barovým pultem a znalost míchání koktejlů. Potřebné jsou předchozí zkušenosti s prací barmana.

Recepční – náplní práce jsou standardní povinnosti recepčního/ní v hotelu – check in, check out, komunikace s hotelovými hosty, atp. Práce sestává z denních směn. Potřebné jsou základní znalosti práce s počítačem. Zkušenosti na podobné pozici jsou vítány.

Pokojskástandardní povinnosti pokojské jako úklid pokojů, vnitřních a venkovních prostor hotelu.

Pomocní personál v kuchynipráce v kuchyni, pomoc při různých činnostech, úklid, čištění, mytí nádobí atp.

Kuchařpracuje v hotelové kuchyni. Vyžadují se víceleté zkušenosti na podobné pozici v restauraci nebo hotelu, schopnost připravovat různé druhy jídel evropské a mezinárodní kuchyně a pracovat v týmu i samostatně.

Guest relation officerpracovník pro vztahy s hosty je zaměstnanec orientovaný na služby zákazníkům, který v podstatě vítá hotelové hosty. Od doprovázení hostů do pokojů až po pomoc při zařizování rezervací, pracovníci pro styk s hosty zajišťují příjemný a spokojený pobyt v hotelu.

Hosteska v restauraci přivítání a doprovázení zákazníků k jejich stolům v hotelové restauraci, vytváření rezervací, vysvětlení nápojů, vín a jídelních lístků

Pool attendant je odpovědný za udržování bezpečného a čistého prostoru bazénu v hotelu. Vítají hosty, starají se o jejich potřeby a pomáhají plavcům v nebezpečí. Také instalují lehátka a slunečníky a jiný vybavení, provádějí rutinní kontroly bazénu a zajišťují, aby byl prostor bazénu čistý a organizovaný.

Plavčík / plavčíčka monitoruje a dohlíží na vodní aktivity u bazénů. Mezi jejich hlavní povinnosti patří dohlížet na bezpečnost plavců a záchranné operace.

Portýr –  vítá hosty, nosí jim zavazadla do pokoje a z pokoje a zajišťuje různé služby, jako jsou taxi a rezervace restaurací.

Technik (elektrikář)potřebná předchozí zkušenost a znalost v oboru.

Záhradník – potřebná předchozí zkušenost a znalost dané práce (sázení, stříhání, zalévání atd.)

Věk

18 a více let

Jazykové znalosti

Základní až výborná znalost anglického jazyka v závislosti na pozici.
Znalost dalších světových jazyků (němčina, ruština, francouzština, atd.) výhodou.

Plat

900 – 1300 € netto měsíčně – hotelový personál
700 – 900 € netto měsíčně – animátor

Délka pracovního pobytu

Letní brigády: 2 – 4 měsíce
Sezónní práce: 5 – 10 měsíců
Dlouhodobá práce: 12 a více měsíců

Pracovní doba

Animátoři: 8-10 hodin denně, 6 dní v týdnu, jeden den volna.
Hotelový personál: 8 – 9 hodin denně, 6 dní v týdnu, jeden den volna.

Ubytováni a stravováni

Zabezpečeno je bezplatné ubytování a stravování přímo v domovském hotelu, příp. ubytování v apartmánech v blízkosti hotelu.

Pojištení

Je zajištěno zdravotní a úrazové pojištění ze strany zaměstnavatele.

Umístění

Zaměstnavatelé si vybírají vhodné uchazeče na výběrových konkurzech, osobních pohovorech nebo na základě životopisů resp. vyplněných registračních formulářů. Umístění dvojice nebo skupinky společně v jednom hotelu je možné.

Doprava na Kypr

Letenku na Kypr si zajišťuje účastník individuálně. V případě zájmu vyřídí letenku naše agentura. Cena letenky závisí na letecké společnosti, sezóně a typu letenky. Rezervujte si tu letenky na Kypr.

Poplatky

Programový poplatek: 4600 – 6200 Kč (animátoři – 4600 Kč , hotelový personál 5700 – 6200 Kč), platí se až po podpisu Dohody o zprostředkování práce.

Další očekávané výdaje

Letenka na Kypr (někteří zaměstnavatelé ji částečně proplatí po odpracování určité doby), kapesné na začátek pobytu.

Výběrové řízení

Pracovní místa na Kypru obsazujeme na osobních nebo online pohovorech, kde si vždy konkrétní zaměstnavatel z Kypru vybere vhodné kandidáty a nabídne jim práci nebo brigádu na Kypru. Pohovory se zaměstnavateli standardně probíhají od ledna do dubna a pak od srpna do prosince. Zde najdeš termíny pohovorů pro práci v zahraničí.

Mimo tyto termíny je možné získat práci nebo brigádu na Kypru absolvováním telefonického/skype pohovoru se zaměstnavatelem nebo akceptací zaměstnavatele na základě životopisu.

Jak se přihlásiť

  • zaregistrujte se v sekci Registrace
  • zúčastněte se výběrového pohovoru se zaměstnavatelem nebo získejte práci na Kypru na základě Vašeho životopisu.