Pronájem animačních služeb, animátorů a hostesek

Nabízíme Vám animátory na leto 2020 a animační služby podle Vašich požadavků ve spojení s našimi zkušenostmi.

Animační služby

Momentálně naše služby aktivně využívá více jak 30 subjektů z oblasti cestovního ruchu v ČR a na Slovensku.

Pronájem animátora volného času nebo kompletních animačních služeb znamená jejich kompletní zabezpečení na Vámi určenou dobu. Máte například plnou obsazenost po dobu víkendu a nemáte žádný program, chcete zorganizovat akci pro děti a nevíte jak, anebo potřebujete večerní program, ale chybí Vám personál a technické zabezpečení? Jednoduše víte, že potřebujete zatraktivnit Vaši nabídku, ale nevíte, jak dál. Právě tehdy Vám můžeme právě my, jako odborníci na animační služby, nejen poskytnout naše animátory, ale také Vám vypracujeme kompletní scénář programu a všechny aktivity materiálně zabezpečíme. To znamená, že animační služby zabezpečíme organizačně, personálně i materiálně. Samozřejmě program přizpůsobujeme a konzultujeme s Vašimi požadavky. Animační služby si můžete pronajmout jen na několik hodin, dní, ale i po celé léto či zimní sezonu.

Pronájem animačních služeb na několik hodin

V případě několikahodinové akce nabízíme denní programy pro děti, dospělé i seniory a večerní programy na klíč jako např. Cabaret Night, taneční večer, senior večer, karaoke, dětská party apod.

Pronájem animačních služeb na několik dní

Při pronájmu animačních služeb na několik dní, případně víkend, jsou součástí programu denní i večerní aktivity. V tomto případě se jedná o plnohodnotný animační program, který naplní podstatu animace, kdy animátoři mají čas poznat hosty a umocnit tak jejich celkový zážitek z pobytu. Kvalitní animace to už není jen program, animátoři a aktivity, ale je to způsob guest relation a silný marketingový nástroj ve formě konkurenční výhody. V této fázi už animace začíná být rentabilní a přináší dodatečný růst tržeb a následný zisk.

Pronájem animačních služeb na léto

Nabízíme též možnost pronájmu animačních služeb na celé léto ( minimálně jeden měsíc ), kde Vám vypracujeme projekt na celé léto, personálně zabezpečíme animátory, které zaškolíme a po dobu celého období koordinujeme. Animační program je dělený na denní a večerní animaci. Večerní program je možné vypracovat až na období dvou týdnů, přičemž rozsah závisí od průměrného pobytu Vašich hostů. Až při poskytování kvalitních animačních služeb na delší období se naplno projeví všechny ekonomické a mimoekonomické výnosy.

Pronájem animátorů a hostesek

Pokud nemáte zájem o využití našich animačních služeb, nabízíme Vám taktéž jen možnost zabezpečení animátorů a hostesek z naší databáze pro Vaše firemní anebo rodinné akce. V databázi máme okolo 2000 zkušených animátorů a hostesek.

Máte zájem o naše služby?