Práce a letní brigády ve Španělsku pro rok 2024

Naše pracovní agentura nabízí práci a brigády ve Španělsku ve spolupráci s partnerskými agenturami a hotely ve Španělsku.

Během celého roku 2024 obsazujeme pozice hotelový animátor na Mallorce, Ibize, Menorce, Kanárských ostrovech a na jižním a východním pobřeží Španělska, hotelový fotograf na Kanárských ostrovech a hotelový personál na východním pobřeží Španělska.

Proč pracovat ve Španělsku

 Platové ohodnocení. Plat minimálně 1050 € v čistém + strava a ubytování.

Pozitivní recenze na zprostředkování práce do Španělska.

Práce v nádherném prostředí u moře v prázdninových destinacích.

Příjemné klima během celého roku (Ibiza, Mallorka, Kanárské ostrovy).

Místo práce ve Španělsku

  • Kanárske ostrovy – animátoři a fotografové
    (Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, La Palma, Tenerife)
  • Baleárske ostrovy – animátoři
    (Mallorca, Menorca, Ibiza, Formentera)
  • Východní pobřeží Španělska – animátoři a hotelový personál
    (Girona, Salou, Tarragona, Benidrom, Mojacar a jiné)
  • Jižní pobřeží Španělska  – animátoři
    (Andalusie – Isla Canela, Punta Umbrie, Marbella, Malaga a jiné)
spanelsko prace

Pracovní pozice ve Španělsku

  • animátor v hotelu
    sportovní
    dětský
    allrounder
    šéfanimátor
    tanečník
  • hotelový personál
    číšník
    barman
    recepční
    hlídač SBS
    pomocník v kuchyni
  • hotelový fotograf

Ivana, animátorka ve Španělsku:

„Posílám pozdrav z Gran Canarie, asi jsem na nejlepším místě jaké jsem si uměla představit, jen vám chci dát vědět, že jsem tady maximálně spokojená a tuším se ani nechci vrátit domů… je tady nádherně, pracuji s úžasnými lidmi a prostě všechno je super.“

Nejbližší online pohovory pro práci ve Španělsku

Fotografi v hotelích - Kanárske ostrovy

13.3.2024, v 10:00
Aplikace Zoom

Více info o těchto pohovorech.

Personál v kemping resortu - Španělsko

19.3.2024, v 10:00

Animátoři v hotelích - Španělsko a Kanárske ostrovy

20.3.2024, v 10:00

Jak probíhá konkurz na práci animátora ve Španělsku.

Jak získat práci nebo brigádu ve Španělsku?

 Pokud tě zaujala naše nabídka práce ve Španělsku, zaregistruj se v naší databázi.

Přijď na pohovory nebo konkurz se španělským zaměstnavatelem.

Pokud si tě zaměstnavatel vybere, balíš kufry a letíš do Španělska.

Podrobné informace o práci ve Španělsku

Náplň práce

Šéf animátor vytváří a organizuje za pomoci svého animačního týmu celý animační program v hotelu a zodpovídá za něj vedení hotelu. Zaděluje práci ostatním animátorům, dohlíží na průběh aktivit a sám se i některých aktivit účastní. Moderuje večerní programy ve více jazycích. Nezbytné jsou předchozí zkušenosti s prací animátora.

Dětský animátor pořádá program pro děti v rámci Mini Klubu, na pláži, u bazénu, večerní animaci pro děti, diskotéky pro děti, karnevaly, dětské show ve spolupráci s ostatními animátory pod vedením šéf animátora. Účastní se i večerních animačních programů.

Sportovní animátor pořádá především sportovní turnaje a aktivity v průběhu dne a účastní se také večerních animačních programů. Podle své specializace a vybavení hotelového komplexu organizuje aktivity jako plážový volejbal, fotbal, tenis, stolní tenis, vodní pólo, boccia, šipky, aerobik, aquagym, strečink, taeboo atp.

Animátor allrounder se zapojuje do všech animačních oblastí včetně dětské, sportovní a večerní animace.

Hotelový fotograf ve Španělsku má na starosti fotografování hostů v hotelu, upravování a prodej fotografií ve spolupráci se svými kolegy. Aktivně vyhledává a oslovuje hotelové hosty s nabídkou focení v prostorech hotelu nebo na pláži. Dohaduje termíny focení a následně nabízí fotografie a jiné předměty s fotografiemi hotelovým hostům k prodeji. Hoteloví fotografové pracují převážně na Kanárských ostrovech.

Ideální věk

18 – 35 let

Jazykové znalosti

Pro práci ve Španělsku se vyžaduje aktivní ovládání minimálně jednoho cizího jazyka (anglicky, německy, španělsky nebo francouzsky jazyk).

Ideální je znalost dvou a více cizích jazyků. U hotelových fotografů postačuje znalost angličtiny.

Další požadavky na animátory a fotografy

  • chuť a motivace pro práci s lidmi
  • pozitivní vztah k dětem
  • aktivní vztah ke sportu (animátoři)
  • příjemný vzhled a vystupování
  • organizační schopnosti

Plat ve Španělsku v čistém v roce 2024

1050 EUR netto měsíčně – hotelový fotograf
1200 – 1300 EUR netto měsíčně – animátoři
1150 EUR netto měsíčně – hotelový personál
1100 – 1300 EUR netto měsíčně – šéf animátor

Kromě platu má zaměstnanec zajištěnu ve většině případů stravu a ubytování zdarma.

Délka pracovního pobytu nebo brigády ve Španělsku

Letní brigáda: 2 – 4 měsíce
Sezónní práce: 5 – 8 měsíců
Dlouhodobá práce: 8 a více měsíců
Během léta 2024 je možná práce ve Španělsku i na 2-3 měsíce, avšak mimo letní sezónu požadují španělští zaměstnavatelé minimálně 4 měsíce.

Pracovní doba

Animátoři: práce 8-10 hodin denně, 5-6 dní v týdnu, 1-2 dny volna.
Fotografové: práce 8-9 hodin denně, 6 dní v týdnu, 1 den volna.
Hotelový personál: práce 8 hodin denně, 6 dní v týdnu, 1 den volna.

Kromě toho má každý zaměstnanec, který pracuje ve Španělsku, nárok na dovolenou 30 dní ročně. Při nevyčerpání dovolené ji dostane zaměstnanec zaplacenou – to platí zejména u brigád na léto, kdy během hlavní turistické sezóny není možnost vzít si dovolenou.

Ubytování a stravování

Zabezpečeno je ubytování zdarma a také stravování zdarma přímo v hotelu, příp. ubytování v apartmánech v blízkosti hotelu.

Stravování je formou plné penze (snídaně, oběd, večeře), voda a/nebo nealkoholické nápoje jsou v hotelu zdarma.

Pojištění ve Španělsku

Během práce ve Španělsku mají zaměstnanci zajištěno zdravotní a úrazové pojištění během práce i mimo pracovní dobu a animátoři také pojištění za způsobené škody při práci v hotelu.

Umístění

Animátoři a fotografové
Místo práce ve Španělsku určuje po dohodě se zájemcem španělský zaměstnavatel a může podle potřeby přesunout animátora resp. fotografa do některého ze svých smluvních hotelů. Hotel není zaměstnavatelem, jen místem výkonu práce. Umístění dvojice nebo skupinky společně v jednom hotelu nelze zaručit. Umístění párů v jednom hotelu není možné.

Hotelový personál
Místo práce je předem známo, jelikož hotel / resort je zároveň zaměstnavatelem. Společné umístění párů, dvojice nebo skupinky je garantováno, pokud si oba resp. všechny vybere zaměstnavatel. Rovněž je možné zajistit společné ubytování.

Doprava do Španělska

Letenku do Španělska si zajišťuje každý účastník individuálně. Někteří zaměstnavatelé proplácejí na konci sezóny jednosměrnou letenku případně část letenky. Cena letenky závisí na letecké společnosti, sezóně a typu letenky. V případě zájmu vyřídí letenku naše agentura. Rezervujte si zde letenky do Španělska.

Výběrové řízení

Většinu pracovních nabídek ve Španělsku obsazujeme na konkurzech a osobních nebo online pohovorech, kde si přímo španělský zaměstnavatel vybere vhodné kandidáty a nabídne jim práci ve Španělsku. Tato setkání se zaměstnavateli standardně probíhají od ledna do května a poté od září do listopadu, v Bratislavě, Praze nebo v aplikaci Zoom. Na pohovorech je možné získat práci v zahraničí ihned nebo is nástupem do zahraničí o několik měsíců.

Mimo tyto termíny lze získat práci ve Španělsku absolvováním telefonického nebo skype pohovoru se zaměstnavatelem případně akceptací zaměstnavatele na základě životopisu.

Zájemcům ze Slovenska doporučujeme prohlédnout si naši slovenskou webstránku: Práca Španielsko.

Poplatky

Registrace na práci do Španělska je zdarma.
Programový poplatek za práci do Španělska je 6500 – 7500 Kč a platí se až po po akceptaci zaměstnavatelem a podpisu Dohody o zprostředkování práce.

Další očekávané výdaje

Letenka, doprava z letiště do hotelu, kapesné na začátek pobytu ve Španělsku, vybaveni NIE čisla na policii.

Poznámka na závěr

Jelikož budeš mít zabezpečenou stravu, ubytování a nápoje, tvá mzda bude tvůj čistý zisk.

Budeš pracovat převážně v luxusních hotelech a klubech v překrásném prostředí u moře, kam jiní lidé chodí jen dovolenkovat.

Dny volna můžeš strávit na pláži nebo podnikat výlety do okolí. Získáš nové kontakty do budoucnosti a zlepšíš si jazykové znalosti.

S námi se ti otevřou dveře do světa!